Thursday Apr 13, 2023

#14 Moonika Noormaa. Imelised kogemused unes ja ilmsi

Inimestena oleme kõik juhitavad, mõni rohkem, mõni vähem. Meie hulgas ja meie ümber on alati teisi, kelle tegemistele oleme rohkem vastuvõtlikud ja kellel on võimu ja jõudu meie suunda (elulisi valikuid) mõjutada.

Kõige suurem mõjutaja on unenäo maailm, mis läbi Teise Ise annab meile aimu, kuhu poole peame liikuma, mida tegema, mida õppima või millest loobuma.

Moonika Noormaa on just see inimene, kes käib unenäo maailmas õppimas, keda juhendab Teine Ise ja kes tahab kogeda kõike läbi iseenda õppimiste. Imeline on kuulda inimese lugu, kes on olnud teadvusega nii puu kui taim ja ka loom, aga eriti hinge puudutas väikese rõõmsa Saialille rõõmus päikeseküllane argipäev, millest meil, inimestel on tegelikult väga palju õppida.

Seda, kuidas elu on kingitus, seda kuidas kõik on muutumises ja seda, kuidas minna Jõu tuultega kaasa ning käia oma südamega rada, isegi, kui see on valus ja vaevaline, aga siiski on see rada, millel on süda!

Ja mis võib olla veel olulisem, kui teha neid asju, mida tahad teha, mis sind panevad helisema ja tõstavad kosmilistesse kõrgustesse, lubades sul iga oma hetke elada täiel rinnal-täiel tundel!

 

"Olen saanud puudutatud mitmetest imelistest kogemustest seoses unenäo maailma ja reaalsuse tajumisega.

Jagan oma mõningaid kogemusi – millised tunded mind valdavad, kui teadvus on unes ärganud ja kogeb ennast saialille sees. Kuidas mõtleb lill, mida ta tunneb, kuidas see mõjub...

Huvitav on tunnetada, kui tajud, et mind on minu enda sees kolm. Äärmiselt kummaline on seda tajuda ja teadvustada, et kes siis olen see mina ise tegelikult?

Kui sulle need kogemused tunduvad huvipakkuvad, on tore. Kui need sinuga kuidagi resoneeruvad ja sind edasi aitavad su Teel, on suurepärane.

Minu jaoks on unenäo maailm põnev ja arendav. Nagu Elu, mida ma kogen ja elan igapäevaselt: Silmad pärani lahti.

Aitäh meie kallile Leonhard Järvisele, et oled selle imelise raamatu kirjutanud, oma kogemusi jagad, töötubasid ning podcaste teed. Sinuni jõuavad need, kellel vaja jõuda. Aitäh Sulle!"

 

Comments (0)

To leave or reply to comments, please download free Podbean or

No Comments

Unerändur 2023

Podcast Powered By Podbean

Version: 20240320