Tuesday Mar 14, 2023

#12 Ajatud unerändurid Eero ja Leonhard

Sa sünnid siia maailma ja hakkad vaikselt arenedes laiendama oma teadvuse teadlikkuse piire, arusaamu ja kohaned sind ümbritsevate inimeste ja taustsüsteemidega.

See on ELU igapäevane osa, pidevas edasiliikumises ja kiires muutumises. Ent üks suurus on meis kõigis, mis omab võimalust käia kehast-kehasse, elust-ellu ja kogeda erinevaid teadvuse aspekte ja füüsilisi vorme, seda siis ajatute Hingeteadvustena, kellel on eludeülesed mälestused otseselt või kaudselt meie hinge salataskutes.

Nende salataskute sisu on vahest nii isiklik, et sa kannad seda terve elu endaga kaasas ja ei leia kedagi, kellega jagada, samas sa otsid, et saaks jagada, et keegi snd kuulaks, mõistaks, annaks sulle tagasisidet, tekitades teadmise ja tunde, et sa pole siin selles reaalsuses üksi.  Paljud teised on sinuga sarnased, kellel on sinuga sarnased kogemused, mis on olnud suunajateks, tõukajateks ja ühel hetkel saatuse tahtel, „juhuse“ tõttu sa kohtud inimesega, kes mõistab sind, kuulab sind, kellega sa saad rääkida, kes on SINU inimene, sest kuskil oma sügavas hingesopis sa tunned, et te olete sarnased ja sa võid rääkida südamest-südamesse ja hingest-hinge, isegi podcastis, kus võivad seda kuulata ei tea kes…

Just nii me Eeroga kohtusime ja just selle suure juhuse läbi on kõigil võimalik kuulata tema kui teise ajatu uneränduri lugu.

 

Neid saateid tehes leian ma kogu aeg teisi unerändureid kuulates, kui hea on kuulata neid inimesi, kes on SINU INIMESED, ilma, et nad tegelikult oleks  MINU, vaid nad on nemad ise, ajatud, suured, vanad hinged, kellel on meeletu kogemus.

 

Igaüks ei ole oma elus olnud HUNDI nahas, Eero Neeme on!

Comments (0)

To leave or reply to comments, please download free Podbean or

No Comments

Unerändur 2023

Podcast Powered By Podbean

Version: 20240320