Wednesday Apr 10, 2024

20-varitsejast unenägija Ukholo Umuthiwe maagiline maailm

Unenägemise praktiseerimine ei piiru ainult teadvustamisega, et ma olen unes. See on vaid üks osa iidsest praktikast nn „sõdalase teekonnal“, kus koos vaimse  sisemise kasvuga kaasneb erinevate tegevuste võimalus, mis kõik soodustavad sinu teadvuse teadlikkust.

Unenägijaid võib ka liigitada erinevatesse kategooriatesse: mõni on pühenunud ainult unenägemisele, teine aga teostab varitsemist ja mittetegemist, mille kõrvalprodukitiks on unenägemised.

Paljud kasutavad nägemiseks ja teiste reaalsuste tajumiseks psühhodeelikume või erinevaid taimepreparaate. Mooduseid on palju, kuidas panna sinu kogumispunkt liikuma. See aga on võtmelise tähtsusega teiste reaalsuste tajumisel/nägemisel.

 

Seekordne podcast  viib meid varitsejast unenägija Ukholo Umuthiwe maagilisse maailma. Saate teada, mida tähendab tema jaoks mõiste „Hinge Pime öö“. Puudutame mittetegemisest tulenevaid varjatud jõudusid, mida võib kasutada igaüks, et saada erilisi kogemusi unenägemises. Mittetegemine kahandab enesetähtsust ja aitab sul leida kõige kiiremal kombel enda Tõelise Mina.

 

Kes on SEE Maagiline Mina, kes näeb enda keha seest ja väljast? Kus on selle Maagilise Mina tõeline olemus ja kodu? Ilmselt ei suuda keegi kunagi sellele täpset vastust anda, sest unenägemine ja kõik sellega kaasnev on väga isiklik ja sisemiselt üksidlane, aga samas valgusküllane, kirgas, meeli avardav, kus meie Tõde on pidevas muutmises ja piiratud teadvuse teadlikkusega. Seda viimast aga võib avardada-laiendada lõpmatuseni, kuni kõik on üks.

 

http://unerändur.ee

Comments (0)

To leave or reply to comments, please download free Podbean or

No Comments

Unerändur 2023

Podcast Powered By Podbean

Version: 20240320