Monday Feb 26, 2024

18-Eludeülene teadvus

Kui sul pole võimalust lisada päevi oma ellu, siis lisa elu oma päevadesse!

Iga unerändur jõuab varem või hiljem piirini, mis eraldab maailmasid. See piir võib olla joon sinu ja selle maailma vahel, vahest ka nähtamatu lõputult veniv kummitaoline substants.

See võib olla jõgi või meri, kosmiline tähevöö või ka avatud uks, mis viib ühest maailmast teise. Niipalju, kui on nägijaid, on ka võimalusi sellel piiril.

Piir on alati olemas, aga vahest on see õhem ja teinekord paks, vahest meid kutsutakse sinna ja teine kord  läheme ise. Vahest on teispoolsus meie vastu sõbralik ja teinekord tunned sa, et sa ei taha seal ühtegi hetke kauem olla.

Seekordses podcastis viskame teadvuse pilgu korra Ken Morita raamatusse, mis räägib eludeülesest teadvuse säilimisest ja sellest, milline maagiline võime on tulel transformeerida materiaalsed esemed teispoolsusesse.

Arutame hetke üle  ja tunneme end hästi.

Mul jäi silma üks hea ütlus: "Kui sul pole võimalust lisada päevi oma ellu…siis lisa elu oma päevadesse". Elu oma päevades tähendabki seda, võtad aega endale, oma mõtetele, tunnetele, unenägudele, neile, kes on olnud enne meid ja siit läinud ja neile, kes on siin sinuga siin aja praegu!

Selleks, et mõista seda kingitust, mis sünnib koosolemise energiaväljas, teeme 03.03.2024 Uneallikal järgmise jututoa. Algus 16:00.

 

unerändur.ee

uneallika.ee

Comments (0)

To leave or reply to comments, please download free Podbean or

No Comments

Unerändur 2023

Podcast Powered By Podbean

Version: 20240320