Thursday Feb 02, 2023

#9 Hingenõia maailm. Leonhard ja Laine

Universum on imeline paik ja kõik hingeteadvused on ajatud ja kordumatud. Kui inimene kõnnib südamega rajal, siis hakkavad tema elus juhtuma just eelisjärjekorras need asjad, mis on tema jaoks kõige olulisemad. Tean, et siin reaalsuses, kui inimesi küsitleda, on neil igasuguseid eelistusi ja arvamusi, mis on muidugi olulised, aga, kui minna natuke kaugemale ja sügavamale, lausa kolmanda reaalsuse piirimaile, siis avalduvad kõik meie olemise vormid puhta energeetilise suuruse ja vormina.

Universum armastab püha geomeetriat ja nii on ka meie ajatu, eludeülene Hing just see suurus, mis võib paikneda erinevates eluvormides ja mitte ainult.

Hingeteadvuse jaoks sobib ka mudakookon või pärlikarp, samuti ka puud või taimed.

Rääkides teiste unenägijatega olen leidnud, et paljud meist on olnud nii taimedes kui loomades ja putukates-mutukates ning kõikides vormides on oma TÕDE, oma elu ja reeglistik, nii nagu ka inimkehas.

Minu jaoks käivad hingemaailm ja unenägemise maailm käsikäes. Mida terviklikum ja tervem on hing, seda kergem on tal kogeda erinevaid vaimseid ja spirituaalseid praktikaid, samuti ka unenägemist. Nii nagu terves kehas on terve vaim, on terves hinges Jõud ja vägi, mis lubab seda omaval teadvusel kogeda teisi reaalsusi, nägemusi, imesid, olukordi, mis tõstavad nad uuele tasemele ja tekitavad oma vastustega lugematul arvul uusi küsimusi, sest meie TÕDE ON PIIRATUD TEADVUSE TEADLIKKUSEGA!

Ja nii me otsime taga kõik oma tõde, seda, mis o meie jaoks oluline, tähtis, prioriteet. Kui sa oled veendunud oma südame ja hingega, et miski olukord või teadmine on sinu jaoks ainuõige ja sa püüdled selle suunas, et saada endale parimat, siis ära loobu kunagi enda soovist, seda oma reaalsusesse tuua, ükskõik, kus sa ka parasjagu viibid.

Reaalsus on see, kus oled enda jaoks ärkvel!

Nii nagu mulle täna öösel unes öeldi: „Süda on hinge eeskoda. Ole teadlik, mida või keda sa sinna sisse lubad!“

Tänane podcast  viib meid Hingenõia Laine maailma. Inimese juurde, kes on oma elus aidanud tuhandeid just selle sama Jõu ja väega, mis on talle siia ellu kaasa antud ja mida ta jagab läbi armastuse. Sest kõige olulisem vormis ja kujus on tema ajatu eludeülene HING!

Comments (0)

To leave or reply to comments, please download free Podbean or

No Comments

Unerändur 2023

Podcast Powered By Podbean

Version: 20240320