Thursday Feb 09, 2023

#10 Unerändurid Helena ja Leonhard rääkimas WAU! esimesest astraali kogemusest ja põhjalikumalt väeloomadest

See, kes pole saanud unenägemist, ei tea, mis tunne see on. See on Wau! Aga need, kes on saanud unenägemist ja pole käinud astraalis, ei mõista selle inimese kogemust, kes on omakorda käinud astraalrännakul ja kes ütleb , et tegelikult on unenägemine astraalrännakuga võrreldes lahja. Siis, kui inimesed saavad need kogemused oma visa tööga, on see eriline WAUUUUUU. Seekordne podcast toob meid taas astraalkogemuse maailma, millest läheb  märkamatult lugu edasi kaitseinglite ja väeloomade peale.

Kas teadsid, et tänased väeloomad võivad olla homsed kaitseinglid? Kas teadsid, et nii nagu väeloom on sinu jaoks väeloom, oled sina tema jaoks väeinimene? Kuidas nad sinu ellu tulevad ja kuidas lähevad? Kas sul on õigus neid hoida kinni „vangistuses“ nagu loomaaias, mis kuulub sulle kui „väega“ inimesele, või on teie suhe nendega tingimusteta lojaalne sõprus, mis seotud liiduks?

Kui astraalis öeldakse sulle nimi, mis on tegelikult Indiaani hõimu oma ja sa viid äkki kokku, et sellel hõimul on uskumus, et hinged sünnivad ümber lilledeks ja sul on eelmine astraalkogemus just lilledega, mis on seotud hingedega ja millel on hinge hind, on see just see olukord: „Kui suurt pilti ei näe, vaata tüki kaupa!“

 

30 a tagasi tehtud taotlus sai oma lõpetuse hingede maailmas.

Ja palju muud… unerändurite omavahelises jagamises...

Ega kõike ju ka ei räägita avatud mikrofoni, mõned asjad on ainult jututoa tarbeks. Järgmine juba 18.03.

Unenägemisteni!

Comments (0)

To leave or reply to comments, please download free Podbean or

No Comments

Unerändur 2023

Podcast Powered By Podbean

Version: 20240320