Sunday Feb 26, 2023

#11 Printsess Lualoke Teise Ise Tegemised. Raamat täis sõnumeid astraalrännakutelt.

Unistused täituvad. Nii täitus ka raamatuga „Printsess Lualoke Teise Ise tegemised“ minu lapsepõlveunistus kirjutada unenägudest üks raamat. Mida aga siis ei teadnud, oli see, et tegelikult kirjutan raamatu hoopis unenägemistest ja astraalprojektsioonide kogemustest muinasjutulises vormis.

Me kõik oleme alati õpilased ja samas ka õpetajad. Kõik teadvused, kellega me elus kokku puutume, ükskõik millises reaalsuses, jätavad meisse oma jälje. Nii jätsid ka printsessi tegemised Don-i Teise Ise teadvuse kaudu minusse oma jälje.

Jõuga inimene, kes ei vali poolt, hakkab käima oma südamega rajal. Ta taotleb oma ellu enda jaoks parimat Jõudu, mis aitab tal jääda iseendaks ja nii oleme me kõik KAJA, Universumi tõuge, vette visatud kivi lainetus Jõudude platool, kus iga järgmise lainega kaugeneme oma lähtepunktist ja muutume suuremaks ja suuremaks. Me oleme kõikide Jõudude, teadvuste kaja, kes läbi meie on käinud, meid näinud, meid puudutanud. Me oleme Universumi sosin.

Nii oled seda ka sina, kui loed selle raamatu läbi, muutudes kõikide Jõudude kajaks, oma hinge hääleks, oma südame tundeks - selleks, kes sa tõeliselt oled.

Sellel raamatul on üks eesmärk, viia sind oma hinge otsingutele iseendas, kus sinus on sama palju küsimusi, kui seda oli minus ja ühel hetkel sa mõistad:

Me oleme Smuuti kirbud, printsess, kellel on hetkes hea, aga me ei tea, kus suunas kihutab Smuuti rakend. See ei oma ka tähtsust, sest meie tegemistest tema suund ei muutu.“

Aga sellegipoolest on meil võimalik mõista oma multidimensionaalsust ja vaadata kõike meiega toimuvat pealt läbi Teise Ise teadvuse ja mõista, kui imeline on teadvus ja meile antud hetked!

Comments (0)

To leave or reply to comments, please download free Podbean or

No Comments

Unerändur 2023

Podcast Powered By Podbean

Version: 20240320